Wzniesienie

CZEGO BÓG OD NAS OCZEKUJE?

Dusza jest pojęciem uniwersalnym, tak samo jak słowo Bóg. Używa ich każdy w swoim zrozumieniu i na przykład ja również dużo pisze o Bogu. Dusza często próbuję mi pokazać jak ona Boga postrzega.
Ostatnio moja Dusza bardzo mnie zaskoczyła. Zapytałem ją o prostą rzecz, a z drugiej strony może bardzo skomplikowaną, mianowicie czego Bóg od nas oczekuje? Napisane jest wiele książek na ten temat. W każdej wielkiej bibliotece stoją ich setki. Wiele napisanych jest trudnym, a czasem nawet bardzo wymagającym językiem religijnym lub filozoficznym, który nie jest zrozumiany dla każdego. To co ja usłyszałem od Duszy było genialnie proste, było to jedno zdanie: Bóg oczekuje od was zachwytu. Ja zapytałem czym jest ten zachwyt, jak to uczucie wywołać? Odpowiedziała, że są trzy rzeczy, którymi Bóg chce żebyście wy się zachwycali w swoim życiu. Bóg stworzył wasz świat jako swoje idealne dzieło, dlatego oczekuje naszego codziennego zachwytu ze świata, w którym żyjemy, który każdego dnia widzimy przez okno. Oczekuje naszego zachwytu nad jego pięknem, wyjątkowością i niepowtarzalnością. Drugą godną zachwytu rzeczą jest to, że Bóg stworzył was, wasze ciało, jako swoje doskonałe dzieło. Każdego dnia Bóg oczekuje waszego zachwytu ze swojego życia, z tego co potraficie zrobić, przejawiać, doświadczyć. Każdego dnia zachwycajcie się tym kim jesteście. Zapytałem czym jest w takim razie trzecia rzecz - Bóg stworzył każde ludzkie ciało jak swoje doskonałe dzieło i oczekuje naszego zachwytu z każdej relacji z ludźmi, którzy są obok nas. Zachwycajcie się ich pięknem, tym co jest w stanie wam dać ich obecność, zachwycajcie się tym co potrafią robić, ich zdolnością do malowania, śpiewu, tańca …, pracą, którą wykonują na co dzień. Bóg mówi, że tylko te trzy rzeczy w waszym życiu muszą być każdego dnia - zachwyt światem, zachwyt swoim życiem i zachwyt życiem ludzi wokół nas. Nic więcej - cała duchowość opiera się na tych trzech zdaniach. To jest bardzo proste kiedy dotykamy tematu - Dusza i Bóg.
Każdego z Was zachęcam do zadawania takich pytań na temat Boga do swojej Duszy. Każdy z nas musi usłyszeć jej odpowiedzi i to jest ciekawe, że Dusze nigdy nie mówią tego samego. Zależy to od naszego zapotrzebowania, naszej zdolności zrozumienia i naszej otwartości. Kiedy zaczynamy zadawać takie proste pytania, dostajemy zaskakujące odpowiedzi i te odpowiedzi są właściwe wyłącznie dla nas, trafiają do nas w stu procentach. Dusza wie kim jesteśmy i co musimy usłyszeć.

WZNIESIENIE

Dzisiaj chciałbym napisać nie o Bogu, ani o Duszy, lecz o rewolucji energetycznej. Jest to rewolucja, która dotyka naszego zdrowia fizycznego, psychicznego, emocjonalnego, uczuciowego i duchowego. To zmiana, którą nazywam WZNIESIENIEM i przez, którą cała ludzkość w tej chwili przechodzi i tak jak zawsze, mało kto o tym wie i mało kto bierze świadomy udział w tej rewolucji.
Większość z nas deklaruje, że chce w swoim życiu być zdrowym psychicznie, fizycznie, emocjonalnie, uczuciowo, a także chce być zdrowym duchowo. Większość ludzi jest bardzo zaangażowanych w procesy rozwoju duchowego. Poświęcają temu wiele czasu i wysiłku. Czasami wynik po latach poszukiwań jest nadal marny.
Ten proces wzniesienia, o którym pisze zaczął się jakieś 4 miesiące temu. Jest to proces cykliczny, w którym do Ziemi, jak i do innych planet Układu Słonecznego, zaczęło docierać bardzo dużo wysoko-wibracyjnej energii z kosmosu. Nasza Ziemia, Układ Słoneczny, jak i cała galaktyka jest cały czas w ruchu i co jakiś czas - co 1000 lat przechodzimy przez ten strumień wysoko-wibracyjnej energii, który wychodzi z centrum naszej galaktyki. Nie jest to nic nowego, ponieważ to zawsze było i ciągle jest. Przechodzenie przez ten strumień energii nazywa się rozpoczęciem nowego roku galaktycznego dla nas.
Co to za strumień energii? Jest to energia wysoko-wibracyjna, która pozwala istotom, światom, całym planetom, przez które ona przechodzi, doświadczyć czegoś takiego co można nazwać przeskokiem ewolucyjnym. Podwyższając wibracje tych światów, przez które ta energia przechodzi - zmienia je na stałe oraz zmienia wszystko co na nich żyje.
Od czterech miesięcy jesteśmy pod wpływem tej energii i ta energia dalej będzie przechodziła przez nas, a ten proces będzie trwał 4 lata. To jest dokładnie ten przeskok ewolucyjny, z którego możemy zrobić najlepszy użytek dla siebie, bądź tego użytku w ogóle nie zrobić. Mam na myśli to, że po tylu latach namawiania ludzi na zainteresowanie się swoją Duszą my w końcu dotarliśmy do momentu, w którym to rozmawianie o Duszy nabrało właściwego, praktycznego znaczenia. Każdy z nas, czy chce, czy nie, to w tym procesie już jest w jakiś sposób. By jednak świadomi dołączyć do tego procesu wzniesienia musimy mieć obecną Duszę, Dusza musi być zdrowa i być gotowa do współpracy z nami.
O tym procesie wzniesienia ostatnio pisze bardzo dużo ludzi i dużo ludzi przechodzi przez ten proces, niektórzy całkowicie świadomie. Na razie wszystko co czytam opiera się na trudnościach, które powstają w czasie tego procesu - zmęczeniu, wyczerpaniu, ospałości. Żeby wejść w ten proces i przetrwać w nim, musimy pozbyć się różnego rodzaju problemów dotyczących naszego zdrowia fizycznego, psychicznego i emocjonalnego, które by nam na to nie pozwoliły.
Te niezwykłe zmiany w naszym życiu, przez które tylko nasza Dusza może nas przeprowadzić, mogą pozwolić każdemu z nas kto jest na to gotowy dołączyć do procesu wzniesienia i stabilnie przejść przez niego.
Dlaczego to jest ważne? Kiedy ta energia dociera do Ziemi, to zmienia się środowisko, w którym żyjemy. Długi czas Ziemia była środowiskiem nisko-wibracyjnym. Było to spowodowane sytuacją, która nazywać można upadkiem naszej cywilizacji - około 500 lat temu i od tego czasu żyjemy w okresie upadku, który skończy się za dwa lata. Ta cywilizacja, którą widzimy to cywilizacja, która w tej chwili upada w naturalny sposób i odchodzi. Powstaje nowa cywilizacja, która będzie oparta na całkowicie innej społeczności ludzi. Będzie to społeczność wysoko-wibracyjna, stworzona z osób, które przeszły ten proces wzniesienia i które wykorzystały potencjał tego wzniesienia do powstania stałych jakościowych zmian swojego życia.
Co znaczy dla nas ta zmiana przeskoku ewolucyjnego? Obecnie, jako ludzie należymy do trzeciego poziomu rozwoju ewolucyjnego, a w ciągu najbliższych 4 lat trwania tego niezwykłego procesu zmian, możemy przeskoczyć od istot, którymi jesteśmy do istot, które zaliczają się do 4-tej albo 5-tej klasy pozioma ewolucyjnego….


Aleksander Deyev


Dowiedz się więcej tutaj https://youtu.be/M-puqsxEAZE