Przebudzenie duszy

To, co chcę Wam przekazać, to droga do głębi siebie, zajrzenie do własnego wnętrza powodujące uniwersalne i trwałe uzdrowienie na poziomie ciała, energii, psychiki i przede wszystkim DUSZY. Jest to jedyna droga do umiejętnego korzystania z uniwersalnej energii BOGA. Ta energia jest dostępna dla WSZYSTKICH jeżeli tylko otworzysz się na nią poprzez swoją duszę odzyskując w ten sposób swoje zdrowie, dobrobyt i najważniejsze - SZCZĘŚCIE.

Swoją drogę w poszukiwaniu uniwersalnego uzdrawiania zacząłem ponad 15 lat temu. Pomagając sobie i ludziom w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych, emocjonalnych, psychicznych, życiowych ...zrozumiałem jedną prostą rzecz: każdy z nas ma kontakt z najlepszym i najwspanialszym uzdrowicielem Świata tą osobą jest BÓG. Tylko korzystając z jego pomocy możemy dostać terapię uniwersalną, idealnie do nas dopasowaną, która rozwiązuje nasze wszystkie problemy.

Odnaleźć trwały kontakt z Bogiem możemy tylko pod warunkiem zrozumienia i umiejętnego wykorzystania potencjału naszej duszy.

Na tym właśnie polega moja praca, dzięki której pomagam odzyskać ludziom kontakt z Bogiem poprzez uzdrowienie relacji ze swoją własną duszą.

Skutki mojej pomocy są bardzo wyraźnie odczuwalne człowiek odnajduje wewnętrzny spokój, uwalnia się od bólu i cierpienia, uwalnia się od lęku. Doświadcza pełnej akceptacji siebie.

Odnajduję problem albo wewnątrz człowieka np. blokady z dzieciństwa, zranienia duszy w tym lub poprzednim wcieleniu; albo na zewnątrz np. wampiryzm energetyczny w rodzinie, pracy, najbliższym otoczeniu, czy opętania. Czasem również uświadamiam, że każdy człowiek ma duszę, że właściwie to jest nią, jej przejawem i żadna szczególna wiara, lub przeciwnie - zaprzeczanie, nie ma na ten fakt wpływu. Dusza jest od tego, by nas prowadzić przez życie, w zdrowiu, radości i harmonii, lecz trzeba wiedzieć, jak ją słyszeć i współpracować z nią. Ta wiedza jest koniecznością przy pozbywaniu się starych problemów i oczywistością - gdy już się ją posiadło. Powszechnie uznawana za wiedzę tajemną, tak na prawdę jest dostępna dla każdego, nie tylko dla wybranych. Wystarczy po nią sięgać, uczyć się jej, posługiwać się nią. Dostęp do najgłębszego, najpotężniejszego potencjału twojej Istoty i duszy masz tylko TY.

Pracuję wyłącznie z duszą. Pomagam odzyskać duszę, pomagam ją rozumieć, współpracować z nią i świadomie uczestniczyć we własnych zmianach. Wtedy, z poziomu duszy, zaczyna się właściwe uzdrawianie ciała, umysłu i emocji.

Z myślą o osobach , z którymi pracuje powstała książka CYWILIZACYJA DUSZ. Na jej stronach znajdą Państwo odpowiedzi na pytania, które powstają zarówno podczas, jak i po przeprowadzonej przeze mnie terapii. 

Aleksander Deyev