Od: Ania, przesłane 24.12.2013

Kochani,

jak nietrudno każdemu z Was zauważyć Aleksander to terapeuta, który być może jako jedyny tak otwarcie, wprost, szczerze i z determinacją mówi o Bogu. Jego diagnozy są zawsze trafne a owoce pracy niezwłocznie widoczne, namacalne i trwałe.

 

Ta Wielka Obecność Boga wyrażająca się przez Aleksandra oczekuje aby przynieść Wam wszelkie możliwe i najlepsze dla każdego z Was indywidualnie dobro, o ile pozwolicie się na nie otworzyć. Wyraźcie proszę tylko stanowczą wolę i żądanie do uwolnienia od wszystkiego co Wam nie służy i zaprowadzenia doskonałości w każdym aspekcie Waszego życia. Im więcej Światła w Was tym więcej światła w Waszym życiu. Proszę skorzystajcie z mądrości i umiejętności danych Aleksandrowi do pomocy Wam. Pozwólcie sobie i innym na bezpieczne i szczęśliwe życie w zdrowiu, miłości i obfitości, którego każde serce tak bardzo pragnie i na które naprawdę każdy z Was zasługuje bez względu na sytuację, w której się znajduje.

Pozwólcie aby Boski Plan mógł w pełni zrealizować się i zamanifestować w życiu każdego z Was. Pozwólcie aby Bóg - ?Jedyne Źródło Wszelkiego Życia", które jest i w każdym z Was, tylko być może nieuświadomione, mógł w pełni aktywować ukryte a przypisane każdemu indywidualnie talenty i potencjały oraz mógł w pełni wyrażać się i poprzez Was, tak jak to czyni poprzez Aleksandra. Musicie jednak pozwolić uwolnić się od tego co Wam nie służy ? od tego co nie jest zgodne z Waszą Duszą, z Bogiem, a zapewniam Was, że drzwi zostaną szeroko otwarte. Pamiętajcie! kochajcie Boga bardziej niż innych, a wówczas będziecie kochać innych bardziej niż teraz.

Spróbujcie, ja i moja rodzina skorzystaliśmy. Jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam do Aleksandra i zapewniam Was, że powierzacie się w bezpieczne ręce. Szczerze polecam, Aleksander Deyev to z pewnością osoba, na pomoc i wsparcie, której możesz zawsze liczyć. Trzymam za Was kciuki, z pozdrowieniami Ania.