Od: Małgorzata, przesłane 26.3.2013

Panie Aleksandrze,

z całego serca dziękuję. Tym razem dziękuję Panu za wszystkie informacje, które przekazuje Pan w tekstach (Szkoła Aniołów). Przyznam, że czytam je nie tylko dla utwierdzenia się w przekonaniu, że ze mną wszystko ok, nie tylko dla poszerzenia mojej wiedzy (a może odświeżenia swojej pamięci?), czytam Pana teksty, bo emanuje z nich niezwykła siła, spokój i bezgraniczne dobro. 

Od grudnia "rozpakowuję się". W bezpiecznym dla mnie tempie, w niezwykle łagodny sposób, za co jestem ogromnie wdzięczna wszystkim chroniącym i wspierającym mnie Istotom. Dostrzegam zmiany w sobie, ale też w moim otoczeniu!. Zmieniły się, a właściwie zredukowały, moje priorytety. Jest mi dobrze, czuję się bezpieczna i silna, wraca do mnie radość, a najwspanialsze jest to, że to dopiero początek. Nie obyło się bez małych wstrząsów, ale odebrałam z nich najwspanialsze lekcje. 
Panie Aleksandrze, jestem ogromnie wdzięczna, że dane mi było spotkać Pana w moim życiu. Podziwiam Pana niezwykłą osobowość i niesamowity talent. To wspaniałe dawać tak wiele szczęścia ludziom. Pozdrawiam Pana serdecznie, życzę wszystkiego, co najlepsze.
Małgorzata