Wasze Opinie

Z radością odbieram wszelkie spostrzeżenia i opinie o mojej pracy, o twoich obserwacjach jakości twojego życia i zmian w niej zachodzących ? jako efektach współpracy ze mną oraz o informacjach zawartych na mojej stronie internetowej. W tym dziale będę cytować ciekawe i inspirujące teksty.

Prześlij swoje uwagi na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Od: Kasia, przesłane 20.11.2017

Panie Aleksandrze, minęło właśnie 101 dni, odkąd moja Piękna Dusza do mnie powróciła. 

Od: Natalia i Xavier, przesłane 07.11.2017

Piszę do Pana, żeby jeszcze raz bardzo Panu podziękować za to co Pan zrobił dla duszy mojego męża i tym samym dla całej naszej rodziny. Prosił Pan, żeby po czasie dać znać jak się mąż czuje.

Od: Krystyna, przesłane 01.06.2017

Chcę podzielić się radością z powodu powrotu mojej Duszy!! Od pewnego czasu nękały mnie pytania "kim jestem" "gdzie ja jestem taka ja dla siebie samej?" Miałam nie odparte uczucie, że zgubiłam siebie.

Od: Iza, przesłane 27.04.2017

Dziękuję Panu serdecznie za światło, które wnosi Pan do życia innych czyniąc je pięknym, szczęśliwym, bez iluzji, wypełnionym miłością Stwórcy. Dziękuję za każdą minutę poświęconą mojej osobie, za każde cenne słowo- drogowskaz. Po stokroć dziękuje za Wszystko, niech Bóg zawsze Pana prowadzi.

Od: Dorota, przesłane 12.02.2017

Po pół roku od naszej terapii, chciałabym podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

W moim przypadku odnalazłam Pana w momencie, gdy moja Dusza planowała ode mnie odejść.

Od: Magdalena, przesłane 13.01.2017

Czuję się  zobowiązana podziękować Panu za pomoc, której mi pan udzielił.

Przez wiele lat moje życie było puste. Dlaczego ? I tego właśnie nie wiedziałam, dopóki nie wyjaśnił mi Pan  mojej sytuacji.

Od: Katarzyna, przesłane 07.01.2017

Terapia Aleksandra uratowała mi życie.

Od: Regina, przesłane 18.11.2016

Panie Aleksandrze bardzo dziękuję ,za pomoc w połączeniu z moją DUSZĄ.
Moje przeżycia od pierwszego dnia spotkania z Panem przez tel. były różne.
 

Od: Agata, przesłane 24.08.2016

Panie Aleksandrze ja chciałabym jeszcze raz bardzo Panu podziękować za prace nad moja Dusza i to, że ją mam w końcu po 10 latach rozłąki. Jesteśmy już razem od ponad półtora miesiąca i.... ja jestem oszołomiona jej pięknem... coraz bardziej ja czuje I czuje jej piękno.. No to jest niesamowite! Ona mi tak wibruje coraz bardziej wow..

Agata

Od: Agata, przesłane 19.08.2016

Nie jestem w stanie słowami powiedzieć jak bardzo Panu dziękuję, jak bardzo jestem wdzięczna i jaka jestem szczęśliwa. Pomógł mi Pan odnaleźć to czego najbardziej potrzebowałam ,bezcenny skarb. Najważniejsza część mnie, to co jest najważniejsze w moim życiu. Tyle czasu tego szukałam....czuje się dużo silniejsza. Zmiana jaka czuje ...przez ten okres czasu trzy tygodnie jest niesamowita. Jakbym była zupełnie kimś innym... Czysta i ten zapach... Dziękuję ślicznie!!!

Agata