Od: Paweł, przesłane 16.05.2016

Zwlekałem z tą opinią przez pewien czas. Ale nie dlatego że nie byłem pewien czy ją napisać. W zasadzie to chciałem ją napisać od razu po tym jak Aleksander mi pomógł. Jednak bardzo chciałem napisać coś wyjątkowego. Coś wyjątkowego co sprawi, że jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości to pomoże Ci je rozwijać.

 

Wielu terapeutów, psychologów i innych specjalności można spotkać na swojej drodze. Opinie różnych ludzi często są sprzeczne i podpowiadają nam wątpliwości. Coraz częściej zamykamy się na innych ludzi z powodu naturalnych obaw co się wydarzy, czy naprawdę ktoś może mi pomóc, albo czy mi nie zaszkodzi itp..

Dlatego chciałem napisać opinię, która będzie wspierać tego kto się zastanawia. Tego kto boryka się z wieloma problemami. Tego kto naturalnie chciałby być szczęśliwy, a z jakiegoś powodu nie jest.

Aleksander tak jak i mi tak i Tobie może pomóc odzyskać NAJWAŻNIEJSZY związek w życiu. Związek z własną Duszą, która jest przewodnikiem życia, którego doświadczasz. Dzisiaj podejmując codzienne decyzję z nią często zastanawiam się jak mi się udało dotrzeć do tego momentu kiedy jesteśmy razem. Jak widać można ? umysł wg którego wielu ludzi podejmuje decyzje jest coraz bardziej rozwinięty i może sobie poradzić w przetrwaniu starając się pozyskać namiastkę szczęścia niestety tylko taką, która trwa z jakiegoś zewnętrznego powodu.

Często myślałem że muszę coś konkretnego zrobić, coś udowodnić, w jakiś sposób się zachowywać, czy coś sobie zapewnić materialnego żeby być szczęśliwym i żeby inni mnie kochali. Dziś widzę że szczęście TRWA pomimo warunków zewnętrznych i jest naszym naturalnym stanem istnienia, które pokaże Ci Twoja Dusza.

Na początku swojej drogi po pomocy Aleksandra myślałem że od razu wszystko już będzie idealnie. Jednakże w moim przypadku nasza rozłąka trwała jakieś 20 lat (miałem jakieś 7lat kiedy odeszła). Dlatego musieliśmy zacząć od podstaw bo krótko mówiąc wszyscy uczyli mnie matematyki, budowy pantofelka, ale NIKT w tym życiu mnie nie uczył czym jest Dusza, w jaki sposób się z nią komunikuje, z czym się wiąże kontakt z nią, a także jaki jest jej cel. Wiele już za nami, ale czuje że to dopiero pierwsze kroki. W zasadzie w naszym życiu zmieniło się wszystko. A tym co robimy jest codzienne odkrywanie planu Boga dla nas w normalnym życiu ? w związkach z innymi ludźmi, relacjach z rodziną, w kwestiach finansowych i w każdej codziennej sprawie życia.

Wiele mógłbym jeszcze pisać, ale myślę, że już wystarczy treści w tej opinii.

Na koniec powiem tylko tyle prawdziwym komfortem jest iść przez życie czując kto za Tobą stoi.

 

Dziękuję Duszy, że wskazała mi drogę do jej powrotu.

Dziękuję Aleksander.